Tesseleine handmade
Tesseleine Handmade wordt in ons atelier vervaardigd. De items zijn allemaal uniek en worden door onszelf met liefde gemaakt. Leuke kadootjes, plaids, echte Zweedse klompen, schorten, theemutsen / teacosy's, enz.
Wij hopen dat de ontvanger er net zoveel plezier van heeft, als wij bij het maken ervan.
- Ollie en Olivia olifant knuffel in rieten huisje
In dit echt rieten mandje woont Ollie de olifant in het huisje met gehaakte ballonnen. Het deurtje kan open en het dak is de deksel. Ollie is een lekkere zachte stoffen knuffel met oogjes die bewegen in slaapstand.
In het andere…€ 39,50 - Handgemaakt nieuw 1 persoons bedsprei
Mooi nieuw handgemaakt bedsprei van katoenenstoffen met een superzachte blauwe voering en een fluffy interieur.
Een cosy deken om in weg te dromen. Het sprei is 4 cm dik, 250 cm lang en 140 cm breed. (1 persoons sprei)€ 79,50 - Tea Cosy
Mooie grote tea cosy, theemuts, past om bijna alle theepotten. Doordat het een ronde cosy is die van boven met een lint sluit.
Met dubbele stof en gewatteeerd uitgevoerd, extra lang warm. Op de foto's kunt u de diverse stoffen…€ 14,95 € 12,50 - Zweedse klompjes mt 24 t/m 42
Echte Zweedse klompjes met een goed houten voetenbed. Gemaakt in Skåne Zweden, met de handbeschilderd.
- Dalarna Klompjes
Maat 24 t/m 34 . € 29,50
Maat 35 t/m 42 € 39,50
personaliseren met een naam, stuur bij de order onder het kopje "opmerking" de naam en wij zorgen dat deze op het klompje komt.€ 29,50